EĞİTİM

Meb Genel Müdürü Dr.Cem Gençoğlu Adıyaman’da

Temel Eğitim Genel Müdürü Dr. Cem Gençoğlu, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Adıyaman’a geldi.

Meb Genel Müdürü Dr.Cem Gençoğlu Adıyaman’da

Eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde görmek ve incelemek üzere gelen Dr. Cem Gençoğlu ilk olarak Gölbaşı ve Besni ilçelerini ziyaret etti. Ziyarete  İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Müdür Yardımcıları ve ilçe Şube Müdürleri eşlik etti

Adıyaman’daki ziyaretleri kapsamında merkezde İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve okul müdürleriyle bir araya geldi. Bakanlık vizyon ve misyon hedeflerini aktaran Dr. Gençoğlu 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Temel Eğitim alanında hayata geçirilen uygulamalar hakkında bilgi verdi. Uygulamaların sahadaki yansımaları olumlu ve olumsuz geri bildirimlerini önemsediklerini belirterek okul müdürlerinin görüş ve önerilerini dinledi.

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez’i makamında ziyaret eden Dr. Cem Gençoğlu beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Bakanlık İnşaat Emlak Şube Müdürü Ahmet Tarık Çakır ve Müdür Yardımcısı Mehmet Altındal ile birlikte Gerger Çok Programlı Anadolu Lisesi, Cumhuriyet İlkokulu, Narince ilk ve ortaokulunu inceledi. Okullarda sınıfları gezen Dr. Gençoğlu ve Alagöz, öğrencilerle sohbet ederek her gittiği okulda öğretmenlerle bir araya geldiler. Öğretmenlerden gelen talep ve önerileri dinleyen Gençoğlu, öğretmenlerden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a iletmek istedikleri olup olmadığını sordu. İncelemelerin ardından Gerger Kaymakamı Resul Özdemir ve Kâhta Kaymakları Saadettin Doğan’ı makamında ziyaret eden Dr. Cem Gençoğlu ilçeler hakkında kaymakamlarla bilgi alışverişinde bulundu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
2019-2020 Lig Şampiyonu Hangi Takım Olur?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA