Advert

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına Mustafa Yalçın Atandı

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları Başkanlığı’na Mustafa Yalçın'ın atandığını duyurdu.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına Mustafa Yalçın Atandı
AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına Mustafa Yalçın Atandı admin
Bu içerik 386 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde Oğuz Mutlu'nun istifasıyla boşalan AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına Mustafa Yalçın'ın atandığını duyuran İl Başkanı Mehmet Dağtekin "İl Gençlik Kolları Başkanlığımıza atanan Mustafa Yalçın kardeşimize başarılar diliyorum. Adıyaman gençliğine örnek bir ağabeylik yapmak temennisiyle Rabbim yardımcısı olsun" ifadelerini kullandı.

AK Parti'nin gençlere verdiği önemi vurgulayan Dağtekin "İl teşkilatı olarak gençlerimizden büyük bir güç alıyoruz. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine hazırlandığımız şu günlerde teşkilatımızın yönetim organlarının önemi bir kat daha artıyor. Bu süreçte gençlik kollarımıza büyük görevler düşmekte. İnanıyorum ki atanan yeni başkanımız Mustafa Yalçın, AK Parti'nin Adıyaman'da şahlanması ve yükselmesi için büyük gayretleri olacaktır. Unutulmamalı ki, Peygamber Efendimiz (S.AV)'de , İslam aleminin şekillenmesinde, İslam'ın değerlerin yaşanmasında ve yayılmasında gençlere büyük görevler vermiştir. Özellikle Efendimiz (S.A.V) gençlerde zafer ümidi ve başarı sevinci gördüğü vakit, cesaretle görev üstlenip yerine getirmeye teşvik etmiştir. Devlet başkanımız ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın da gençlerimize verdiği önem aşikardır ve ortadadır. Bugün TBMM'nin en genç milletvekilleri AK Parti'den seçilmiştir. Ve yine liderimiz Erdoğan, gençlik kollarında yetişerek bugünlere gelmiştir. Dolayısıyla gençliğe ve gençlere önem veren bir partiyiz. Gençlik Kolları Başkanlığı'na atanan Mustafa Yalçın kardeşimizin de bu bilinçle gençliğin bayrağını en üst yerlere çıkaracağından şüphemiz yoktur. Bu vesile 3 yıl gibi süre partimizin Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Oğuz Mutlu'ya teşekkür ediyor bayrağı devralan atanan Mustafa Yalçın kardeşimi tebrik ediyorum. ilimize ve partimize hayırlı olmasını yüce Allah’tan diliyorum" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X