Advert

HAYIRSEVER İŞADAMI RAMAZAN AKSOY’DAN KARADUT KÖYÜNE TAZİYE EVİ

Vatandaşların taziyelerini daha rahat bir ortamda kabul etmelerini sağlamak amacıyla Kâhta ilçesine bağlı Karadut köyünde hayırsever iş adamı Ramazan Aksoy tarafından yapılacak olan modern taziye evi protokolü Vali Aykut Pekmez ve hayırsever işadamı arasında imzalandı.

HAYIRSEVER İŞADAMI RAMAZAN AKSOY’DAN KARADUT KÖYÜNE TAZİYE EVİ
HAYIRSEVER İŞADAMI RAMAZAN AKSOY’DAN KARADUT KÖYÜNE TAZİYE EVİ admin
Bu içerik 312 kez okundu.

İstanbul’da tekstil sektörüyle iştigal eden ve doğup büyüdüğü Karadut Köyüne ahde vefa örneği gösterip modern bir taziye evi yapma kararı alan hayırsever işadamı Ramazan Aksoy, Kâhta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya ile birlikte Vali Aykut Pekmez’i makamında ziyaret ederek, önümüzdeki günlerde yapımına başlanacak olan Taziye Evi protokolünü imzaladı.

Erkek ve kadınlar bölümünden oluşturulacak taziye evi, iki katlı yapılacak olup kütüphane ve diğer sosyal faaliyetler içinde kullanılacak. Karadut Köyüne yapılacak olan taziye evi büyük bir ihtiyaca da cevap vermiş olacak.

Böylesine hayırlı bir işin yapılmasına vesile olan hayırsever işadamı Ramazan Aksoy’a teşekkür eden Vali Aykut Pekmez, “Hayırsever işadamımız Ramazan Aksoy tarafından yapılarak, önemli toplumsal bir ihtiyaca cevap verecek olan taziye evinin açılışını da inşallah hep birlikte gerçekleştiririz ”dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X