Advert
Advert
Advert

AK Gençlikten Besni Çıkarması

AK Parti Adıyaman İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yalçın ve teşkilat mensupları, Şambayat Belde ve Besni İlçe Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret etti.

AK Gençlikten Besni Çıkarması
AK Gençlikten Besni Çıkarması admin
Bu içerik 513 kez okundu.

Başkan Yalçın ve yaklaşık 100 genç Şambayat Beldesi ile Besni İlçesinde büyük bir heyecan yarattı.

Şambayat Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret eden AK Gençlik, Belediye Başkan Adayı Kemal Uysal’a desteklerini iletti.

Daha sonra Besni İlçesine uzun konvoy halinde giden gençler, burada Besni İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem tarafından karşılanan Başkan Yalçın ve ekibi yoğun ilgi gördü.

Yalçın, Seçim Koordinasyon Merkezinde bulunan Besni’li vatandaşlarla tek tek tokalaşarak desteklerini iletti.

Burada vatandaşlara hitap eden Yalçın, “Göreve geldiğim günden bugüne teşkilatımı kısa sürede kurup çalışmalarımıza başladık. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Adıyaman Belediye Başkan Adayımız Süleyman Kılınç için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Sadece merkez için değil ilçelerimiz hatta beldelerimiz içinde aynı öz veriyi göstermek adına ben ve teşkilatım elimizi taşın altına koymaya gayret gösteriyoruz. Bugün Şambayat Belde ve Besni İlçe Seçim Koordinasyon Merkezimizi ziyaret ettik. Burada başkan adaylarımıza desteğimizi ilettik. İl teşkilatı olarak her dakika, her saniye bir telefon ile yüzlerce gencimizle desteğimizi esirgemeyeceğimizi belirtmek isterim. Bizim davamız kişiler ile değil mücadelemize devam ediyoruz. Besni’miz yalnız değildir.” ifadelerinde bulundu.

İlçe Seçim Koordinasyon Merkezlerine AK Parti İl Gençlik Kolları üyelerinin ziyaretleri devam edeceği de bildirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X