AnasayfaFavorilere EkleKünyeİletişim Sondakika:
kat
kat
kat
kat
kat
kat
kat
kat
kat
kat
kat
kat
Gülbeyaz Konutları,İlgi Odağı Olmayı Sürdürüyor
04.10.2010
Paylaş  

Soru ve cevaplarıyla son günlerin en çok konuşulan projesi Gülbeyaz Konutları

 

Son günlerde İnşaat Sektörüne 576 daire ile giren, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile gündemde olan Gülbeyaz Konutları Projesini biz sorduk, Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Gülbeyaz cevapladı.

 

1–30 bin liraya ev sahibi olmak iyi ama nasıl?

Nuri Gülbeyaz-Bu Soru bize çok soruluyor, bizde Çok açık anlatıyoruz, 30 bin TL peşinat.12 ay içerisinde daire teslimi. Daire teslimine kadar peşinat dışında başka bir ödeme yok…

Daire tesliminden sonra geriye kalan kısmı dilerseniz peşin, dilerseniz konut kredisi kullanarak düşük taksitlerle kira öder gibi ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.

 

2-Peşinat 30 bin lira tamamda Daire fiyatları bellimi?

Nuri Gülbeyaz-Evet, Birinci kat daireler peşinat dâhil toplam 75 bin TL. Ara kat Daireler peşinat dâhil toplam 85 bin TL

 

3-Peki, daire tesliminden sonraki kredi taksitleri bellimi?

Nuri Gülbeyaz–120 ay vadeli Konut Kredisi ile Birinci kat dairelerde peşinattan sonra kalan 45 bin TL için, Daire tesliminden sonra aylık taksit yaklaşık 600 TL, Ara kat dairelerde peşinattan sonra kalan 55 bin TL için, Daire tesliminden sonra aylık taksit yaklaşık 700 TL

 

4- Taksitler sabit mi, ara ödeme var mı?

Nuri Gülbeyaz–Ara ödeme yok, Taksitler sabit. Vatandaşlarımızın, enflasyon, devalüasyon, gibi hiçbir ekonomik değişiklikten etkilenmeyen bir taksit sistemi ile kolayca ev sahibi olmalarını sağlıyoruz. Gülbeyaz Konutları, Konut Kredisi ile 10 yıl boyunca sabit taksit imkânı sunuyor.

 

5- Daireyi teslim aldıktan sonra çevre düzeni, mutfak dolabı, vestiyer için ne kadar masraf olacak acaba?

            Nuri Gülbeyaz–Dairelerin tamamı anahtar teslim olarak teslim ediliyor. Yani mutfak dolabı, vestiyer, laminat parke, seramik, saten alçı boya, çevre düzeni ve peyzajdan korneşe kadar Örnek Dairemizde göreceğiniz her şey fiyata dâhil.

 

6-Kendi dairemizi seçebilecek miyiz yani?

 Nuri Gülbeyaz–Tabii ki, Kura ya da çekiliş yok! Kat Farkı yok! Satılmamış daireler içerisinden seçeceğiniz daireyi satın alabilme imkânına sahipsiniz… Çünkü Gülbeyaz Konutları bir kooperatif projesi değil, bir yap-sat projesidir…Satın aldığınız daire belli…Daire fiyatı belli…Ödeyeceğiniz peşinat belli…Kalan ödeme belli…

Dairelerin teslim tarihi belli… Yani her şey net ve açık.

 

7-Acaba binalar dayanıklı ve güvenilir mi?

Nuri GülbeyazBinalar, Türkiye’de ve dünyada depreme en dayanıklı sistem olan ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresinin de bugün kullandığı Tünel Kalıp Sistemi ile yapılıyor. Yapılacak konutlarda güvenlik ve dayanıklılık ön planda tutuluyor. Zemin etütleri Jeoloji Mühendisleri tarafından yapılmış ve Adıyaman’ın en güvenli bölgesinde inşa edilen Gülbeyaz Konutları dayanıklılık bakımından üst düzey bir güvenlik sağlıyor.

 

8-Gülbeyaz Konutlarının Ulaşım sorunu var mı, Şehir merkezine uzak mı acaba?

Nuri Gülbeyaz–Gülbeyaz Konutları, Türkiye Petrolleri Bölge Müdürlüğünün güneybatısında, 70 metrelik çevre yoluna cephe bir alanda, Adıyaman’ın en nezih ve en havadar bölgesinde kuruluyor. Karapınar minibüslerinin 5 dakikada bir sitenin önünden geçtiği Gülbeyaz Konutları Ulaşım konusunda büyük bir rahatlık sunuyor.

 

9- Örnek Daireyi nasıl görebiliriz?

Nuri Gülbeyaz–Büromuza uğrayıp servis araçlarımızla gidebilirsiniz veya dilerseniz Karapınar minibüsleri ile rahatça Konut Alanının önüne kadar kendi imkânlarınızla da gidebilirsiniz.

 

Son olarak ekleyeceğiniz bir şey var mı?

Nuri Gülbeyaz–Öncelikle Teşekkür Ederim, bizlere böyle bir fırsat tanıdığınız için. Buradan Konut sahibi olmayı düşünenlere tek söyleyeceğim örnek Dairemizi gelip görmeleri ve ondan sonra karar vermelerini istiyorum. Bize göstermiş oldukları güvenden, yoğun ilgi ve alakadan dolayı da tekrar teşekkür etmek istiyorum.

 

 

 

 

 

 

 


Bu haber 3690 defa okundu.

Yazan :

Kaynak :

Henüz Bu Habere Yorum Yapılmamış Yorum Yaz
 
İskender Korkut
Enes  Tankut
Naif Karabatak
Erdal Özkaynar
Mustafa  Işıldak
Kazım  Çetinkaya
Baykan Sarıkaya
 
YEREL GÜNDEM GÜNCEL ASAYİŞ SİYASET YAŞAM SAĞLIK EĞİTİM EKONOMİ SPOR KÜLTÜR-SANAT MEDYA
 
[birajans habersistem]