SPOR
Giriş Tarihi : 11-12-2019 13:11

Kros Yarışmasının Şampiyonu Berkcanspor

Adıyaman Berkcanspor Kulübü, Okul Sporları İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen kros yarışmasında şampiyon oldu.

Kros Yarışmasının Şampiyonu Berkcanspor

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Mahmut El Ensari Ali Dağı Mesire alanında yapılan yarışmada Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç A, Genç Erkekler B olmak üzere 6 kategoride yarışan öğrenciler, birincilik için birbirleri ile kıyasıya yarıştı.

Adıyaman Berkcansporkulübü sporcularından Yıldız Erkekler İl Birincisi Eyüphan Akalın, Gençler Kız kategorisinde 1. Özlem Sahan 2.Hülya Yılmaz 3. Rabia Işık, Gençler Erkeklerde Ahmet Torun 4'uncu oldu. Takım halinde Genç Kızlar 1’inci, Genç Erkekler 1'incioldu.

Adıyaman Berkcanspor kulübü Başkanı Hasan Berkcan,Okul Sporları kros yarışmasında dereceye giren sporcu ve antrenörümüz Adem Arpacı kutluyor göstermiş oldukları bu başarının devam diliyorum dedi. Bünyemizde yetiştirdiği sporculara öncelik veren ve onları hem spor, hem de karakterleri bazında adeta donattıklarını söyleyen  Berkcan, özellikle atletizm branşında tanıyoruz.  Oysa başarıları bu branşla sınırlı kalmayacaklarını söyledi.

Adıyaman Berkcanspor kulübü Başkanı Hasan Berkcan, Türk sporunun gelişimine katkıda bulunma, sağlıklı sportif nesillerin yetişmesini sağlama, örnek sporcular yetiştirme misyonuyla hareket ediyoruz.  Bu amaçla her yıl yeni yetenekleri keşfetmek, Futbol, Atletizm ve diğer branşlarailgi duyan gençlere fırsatlar sunuyoruz.  Amacımız öncelikle ahlaklı sporcular yetiştiripTürk sporuna kazandırmak dedi.