YEREL
Giriş Tarihi : 13-01-2020 17:17   Güncelleme : 13-01-2020 17:19

Başkan Kılınç'tan Engelli vatandaşa doğum günü sürprizi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yoğun mesaisinden geriye kalan zamanlarında vatandaşları evinde ziyaret ederek, dertlerine ve mutluluklarına ortak oluyor.

Başkan Kılınç'tan Engelli vatandaşa doğum günü sürprizi

Adıyaman’ı, daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için gece gündüz demeden çalışan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yoğun mesaisinden arta kalan zamanlarını halkla bir araya gelerek değerlendiriyor.

Evinde ziyaret ettiği hemşerileriyle sohbet edip, dertlerini, sıkıntılarını ve önerilerini dinleyen Başkan Kılınç, sorunların daha çabuk çözülmesi için gerekli gayreti ortaya koyuyor.

Son olarak; Meydana gelen trafik kazası sonucunda yaralanarak tedavi altına alınan bir vatandaşı evinde ziyaret edip, ‘geçmiş olsun’ dileklerini ileten Başkan Kılınç, bir başka programda da, engelli bir vatandaşın doğum gününü kutlamak için sürpriz ziyaret gerçekleştirdi.

Yaptığı ziyaretlerle vatandaşlardan büyük takdir gören Başkan Kılınç, “Hemşerilerimizin muhabbeti ve sevgisidir bizi ayakta tutan. Gönülden yapılan duaları hissettikçe yorulmak nedir bilmiyoruz. Bu destek sayesinde aşkla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kazazede vatandaşa yaptığı ziyarette ise “Sağlık en büyük hazinedir. Bu hazineye sahip çıkmamız gerekiyor. Bu yörenin insanı olarak bir başka hazinemizde hasta ziyaretidir.  Bundan dolayı bugün, meydana gelen trafik kazasında yararlanan kardeşimize ‘geçmiş olsun’ dileklerimizi iletmek için bir ziyaret gerçekleştirdik. Allah tüh hastalara şifa versin” dedi.

Doğum günü olan engelli bir vatandaşı da evinde ziyaret ederek sürpriz yapan Başkan Kılınç, idarecilerin özellikle engelli ve yaşlı vatandaşlara ayrı bir hassasiyet göstererek, onların her zaman yanlarında olduklarını göstermesi gerektiğini söyledi. Kılınç, “Bundan dolayı bugün Sedat Taştan isimli engelli kardeşimizi ziyaret ederek, doğum gününü kutladık. Allah yaşı ve ismi ile muamele etsin inşallah. Kendisine, ailesiyle birlikte huzurlu bir ömür diliyorum” şeklinde konuştu.

Kendilerini evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür eden hemşerileri ise, yapılan ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi.