YEREL
Giriş Tarihi : 14-01-2020 15:12

Engelli İkizlerin Akülü Araç Mutluluğu

Adıyaman Belediyesi, hayırsever işadamı Hasan Taşar tarafından kendilerine hibe edilen iki adet akülü aracıHasan ve Hüseyin Karataş kardeşlere ulaştırarak mutluluklarına ortak oldu.

Engelli İkizlerin Akülü Araç Mutluluğu

Engellilere yönelik yaptığı hayırlarla büyük takdir toplayan işadamı Hasan Taşar’ın Adıyaman Belediyesi’ne hibe ettiği iki adet akülü araç, Adıyaman’da yaşayan engelli ikiz kardeşlere ulaştırıldı.

Yaşadığı rahatsızlıktan dolayı kısmi engeli bulunan baba Osman Karataş’ın engelli üç çocuğundan ikisi olan yürüme engelli ikizler Hasan ve Hüseyin Karataş’ı evinde ziyaret eden Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hakan Özöncel, hayırsever işadamı Av. Hasan Taşar tarafından gönderilen akülü araçları, çocuklara teslim etti. Tekerlekli sandalyeyle selpak satarak ailesinin geçimine katkı sunmaya çalışan Hasan ile Hüseyin kardeşler, hediye edilen akülü araçlara kavuşunca büyük mutluluk yaşadı.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hakan Özöncel ziyarette yaptığı konuşmada, akülü araçların Adıyamanlı hayırsever işadamlarından Hasan Taşar tarafından gönderildiğini söyleyerek, hayırsever işadamı Hasan Taşar’a teşekkür etti.

Karataş ailesi ise akülü araçlarınkendilerine ulaşmasına vesile olan hayırsever işadamı Hasan Taşar’a ve Adıyaman belediyesi yönetimine teşekkür etti.

Konuşmaların sonunda engelli ikizler Hasan ile Hüseyin Karataş akülü arabalarıylapoz verdi.