YEREL
Giriş Tarihi : 10-02-2020 09:05

Adıyaman Belediyesi ile İKA 2020 Yatırımlarını Görüştü

Adıyaman Belediyesi tarafından 2020 yılında planlanan yatırımlar için Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ve İKA Genel Sekreteri Burhan Akyılmaz’ında katıldığı bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

 Adıyaman Belediyesi ile İKA 2020 Yatırımlarını Görüştü

Göreve geldiği günden bu yana Adıyaman’ı daha ileriye götürmek için önemli projelere imza atan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç başkanlığındaki Adıyaman Belediyesi tarafından 2020 yılında gerçekleştirilmesi planlanan projeler için bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

İpekyolu Kalkınma Ajansı’nın da destekleriyle hayata geçirilecek olan bazı projelerin konuşulduğu toplantıya Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) ve Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) Genel Sekreteri Burhan Akyılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve İKA personeli katıldı.

Toplantıda konuşan Başkan Kılınç, yapacakları her projenin Adıyaman’ı bir adım daha ileriye götüreceğini söyleyerek, “Adıyaman’ımızın ve herşeyin en iyisine layık olan halkımızın yaşam standartlarını arttıracak projelerimizi bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz. İnşallah 2020 yılında yeni projelerimizle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu anlamda ortak hareket ettiğimiz kurum ve kuruluşlarla da istişarelerimizi sürdürüyoruz. Bugün İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreterimiz Burhan Akyılmaz ve ekibiyle bir araya gelerek değerlendirmede bulunduk. İnşallah el birliğiyle şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getireceğiz” diye konuştu.