SPOR
Giriş Tarihi : 25-12-2020 13:13   Güncelleme : 25-12-2020 13:13

Adıyaman 1954 Spor’da Galibiyet Sevinci

TFF 3.’nci 4. Grupta mücadele eden Adıyaman 1954spor’da Siirt İl Özel İdarespor galibiyeti yönetimi sevindirdi.

Adıyaman 1954 Spor’da Galibiyet Sevinci

Son oynadığı 3 karşılaşmada sahadan beraberlikle yarılan Sarı-Yeşili ekip ligin 15. Haftasında kendi evinden karşılaştığı Siirt İl Özel İdaresispor maçını kazanarak talihsizliği üzerinden attı.

Cumartesi günü kendi evinde ertelenen maçta Bergama Belediyespor’ ağırlayacak olan Takımımız Adıyaman 1954spor hazırlıklarına ara vermeden başladı. 

Adıyaman Üniversitesi sahasından yapılan antrenmanı Adıyaman 1954spor Kulüp Başkanı Cevher Dila Erdem yakından takip etti.

Antrenmanı izleyen Başkan Erdem Teknik Direktör Yavuz İncedal ile Siirt İl Özel İdaresispor maçının analizi yaptı.

Antrenman sonrası bir açıklama yapan Adıyaman 1954spor Kulüp Başkanı Cevher Dila Erdem, Öncelikle Siirt İl Özel İdaresi Spor karşısında sahadan 3 puanı alarak galibiyetle ayrılan futbolcularımızı tebrik ediyorum. Bilindiği üzere ne yazık ki ligde oynadığımız son 3 maçta beraberlikle ayrıldık. Her ne kadar yenilmemiş olsak da galibiyetle ayrılmadığımız her karşılaşma bizler için üzücü bir sonuç olunuyor.  Siirt İl Özel İdaresi Spor galibiyetiyle talihsizliği üzerimizden attık dedi.

Başkan Erdem, Yönetim olarak özellikle son oynadığımız Siirt maçında Yeni teknik heyetimizin ilk maçı olan Silivrispor karşılaşması beraberlikle sonuçlanırken, ikinci maçımızda galibiyet geldi. İnanıyorum ki bu başarıyı galibiyet serileriyle taçlandıracağız. Başarının asıl sırrı, yeni teknik heyetin futbolcularla bir uyum yakalamasıdır. Şimdiye kadar oynadığımız karşılaşmalar arasında en fazla atak oynayarak 11 pozisyona girdik. Bunlardan en az 5 tanesi net gol pozisyonuydu diyebiliriz dedi.

Adıyaman 1954spor Kulüp Başkanı Cevher Dila Erdem, Biz Yönetim olarak her türlü tedbiri alıp, her türlü fedakarlığı gösteriyoruz. Bu noktada açık konuşmalıyım ki; bu pozisyonların golle sonuçlanması için futbolcularımızın da elinden gelenin çok daha fazlasını yapması gerektiğini buradan açık ve net bir şekilde ifade ediyorum. Bugüne kadar aksi giden her durumda bizler bedelini ödemeyi gayret ettik. Bundan sonraki olumsuz sonuçlar için futbolcuların da bu durumdan etkileneceğini açıkça ifade etmem gerekiyor. Bu noktada yeni teknik heyete sonuna kadar karar verme hakkı verdiğimi söylemek isterim. Nasıl ki her galibiyette önce futbolcularımızı tebrik ediyorsak aksi durumda da sonuçların önce onlar üzerinden değerlendirileceği bilinmelidir. Ben tüm futbolcularımıza onlara olan güvenimizi boşa çıkarmayacaklarına dair inanıyorum. Bu haftaki maçta gördük ki yüzde 70 bir iyileşme var ana hedef yüzde yüz performans ve uyumla sahada olmak çünkü bu kulüp bu taraftar bunu hak ediyor. Bunu asla göz ardı etmeyeceklerini biliyorum. Ligin İlk yarısının son 3 maçımız kaldı ve kesinlikle kalan maçlarımızı kazanmak istiyoruz aksi durumu düşünmek dahi istemiyorum şeklinden konuştu.