SPOR
Giriş Tarihi : 12-03-2021 13:39   Güncelleme : 12-03-2021 13:39

İmamağaspor Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı

2020-2021 sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele edecek olan İmamağaspor, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

İmamağaspor Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı

Adıyaman Amatör Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan ve Bölgesel Amatör Liginde mücadele etmeye hak kazanan temsilcimiz İmamağaspor, Covid-19 salgını dolayısıyla verilen aranın sona ermesi ile yeni sezon hazırlıklarına başladı. 
Mor-Beyazlı ekibin tamamı Adıyamanlı olan futbolcuları ile Adıyaman Üniversitesi spor kompleksinden hazırlıklarını sürdürüyor. 
Adıyaman Üniversitesi spor kompleksinde yapılan antrenman öncesi İmamağaspor Kulüp Başkanı Muhammed Ataş yeni sezon öncesi teknik ekip ve futbolculara başarı dileklerini ileterek, kazasız belasız bir sezon geçirmeleri temennisinde bulundu.
Başkan Ataş camia olarak güzel bir sezon geçireceklerine olan inancının tam olduğunu dile getirerek, “Takımımızın her zaman yanındayız. Biz büyük bir aileyiz. Çok kaliteli ekibimiz var. Başarılı olmak için de bizler gerekli desteği her zaman yapacağız. 30 tane Adıyamanlı futbolcularımızla yeni sezon hazırlıklarımız devam ediyor. Önemli olan yarınlarımıza ve gençliğimize yatırım yapmak ve sağlıklı bir nesil yetiştirmek. Başarılı bir sezon olmasını temenni ediyorum. İnşallah şampiyon olup kentimiz ve takımımızı hak ettiği 3’ncü Lige taşıyacağız” ifadelerini kullandı.