SAĞLIK
Giriş Tarihi : 20-05-2021 23:27   Güncelleme : 20-05-2021 23:27

SAĞLIK SEN ADIYAMAN ŞUBE BAŞKANI ÇELİK SAĞLIKÇILARI BAYRAMDA SAHADA YALNIZ BIRAKMAYIP ZİYARET ETTİ

Sağlık Sen Adıyaman Şube Başkanı Yakub Çelik, Bayramda sahada görev yapan sağlık çalışanlarını yalnız bırakmayarak ziyarette bulundu.

SAĞLIK SEN ADIYAMAN ŞUBE BAŞKANI ÇELİK SAĞLIKÇILARI BAYRAMDA SAHADA YALNIZ BIRAKMAYIP ZİYARET ETTİ

Ziyaretlerine İlimiz geneli Hastaneler, 112 Acil İstasyonları, Filyasyon Ekipleri ve Aile Sosyal Politikalar Müdürlüğüne bağlı birimlerde çalışan sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarını ziyaret eden Çelik, sağlık çalışanlarının sıkıntılarını dinleyerek çeşitli bilgi alışverişinde bulunup tatlı ikram etti. 

Vaka sayısı en çok düşen ile ulaşabilmesinde büyük katkısı olan fedakâr sağlık çalışanlarımız, günlerce ailelerinden uzak kalarak canları pahasına görev yaptıklarını dile getiren Çelik, “Yoğun çalışma sürecinde her koşulda mesleklerinin gereğini fazlasıyla yapma gayreti içinde olan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Yetkili sendika olarak her zaman ve her koşulda kıymetli Sağlık Çalışanlarımızın yanında olarak daha iyi şartlarda çalışabilmeleri için mali ve özlük haklarını iyileştirmek adına elimizden geleni yapacağız’’ ifadelerini kullandı.

Ziyarete Adıyaman Sağlık Sen il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve İşyeri Temsilcileri eşlik etti.