YEREL
Giriş Tarihi : 15-06-2021 16:07   Güncelleme : 15-06-2021 16:07

JANDARMAYA TAŞLI SOPALI KAVGA İHBARI

Adıyaman’da vatandaşlar tarafından Jandarma Teşkilatının kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yapılan sürpriz jandarma ekiplerini şok etti

JANDARMAYA TAŞLI SOPALI KAVGA İHBARI

Adıyaman’da vatandaşlar tarafından Jandarma Teşkilatının kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yapılan sürpriz jandarma ekiplerini şok etti. Kavga ihbarına gelen jandarma ekipleri sürpriz ile karşılaşınca adeta donup kaldı.   
  Adıyamanlı Arif Ata isimli bir vatandaş arkadaşlarıyla birlikte jandarma bölgesi olan Ali Dağı Mesire alanındaki bağ evinde Jandarma Teşkilatının 182. kuruluş yıl dönümünü kutlamak istedi. Arif Ata, 156 Jandarma İmdat Hattını arayarak, ‘Burada kavga var hemen gelin’ diye ihbarda bulundu. İhbarı alan Adıyaman İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler kısa sürede olay yerine geldi. Jandarma ekiplerinin geldiğini gören Ata ve beraberindeki arkadaşları sopaları bağ evinin demir taşıyıcılarına ve duvarlarına vurarak kavga varmış gibi bağırıp çağırmaya başladı. Yaptıkları hareket ve çıkarmış olduğu seslerle adeta gerçek bir kavga görüntüsü veren Arif Ata ve arkadaşlarının yanına jandarma ekipleri koşarak gelmeye başladı.